ארמני שעונים

אחד מבתי האופנה הוותיקים והמובילים באיטליה ובעולם בכלל הצליח להשתלב לא רק בבתי מלון, מסעדות ובתי קפה בעיצובו הייחודי והבלתי מתפשר, אלא כבר שנים שולח דגמים מעוצבים בטוב טעם אל עולם השעונים של הגברים והנשים. שעוני ארמני משתלבים בכל הופעה וסטייל שנבקש, מביאים עימם רושם שלא ניתן להתעלם ממנו וגם לא מעט יוקרה. דגמי ארמני השונים נחשבים גם שנים רבות אחרי השקתם לתוספות מעולות ויוקרתיות, החל מהטרנינגים ועד לנעלים וחולצות, וכך המקרה גם בארמני שעונים. לא מעט מהדגמים שומרים על מחיר די גבוה גם שנים אחרי שהגיחו אל עולם השעונים.

שעוני ארמני לגברים

עולם השעונים של ארמני הוא אכן עולם ומלואו, הדגמים השונים של שעוני ארמני מוכיחים שוב ושוב כי גם בהחלפה של רצועה או סוג זכוכית, העיצוב עומד תחת תכתיבים דקדקניים ויצרתים גבוהים ומפתיעים.
למשל השעון החכם מבית ארמני דגם ART5011 המגיע עם מסך מגע בקוטר 46 ס"מ, תומך במערכות הפעלה ios  ו Android מצליח להישאר מרשים ויוקרתי למרות שדרכו ניתן לענות גם לשיחות. מחירו של דגם זה נע בין 950-1,200 שקלים, אך מלבדו אפשר להיווכח לעיצוב המעולה של בית ארמני גם בדגם AR1828
המגיע בנראות "פשוטה" עם רצועת עור, גם הוא מביא עימו לא מעט סטייל רשמי ויוקרתי כאחד עם אפשרות לשילוב של תאריך ושעון מכני. ניתן לרכוש את הדגם בעלות שנעה בין 790-900 שקלים.

שעוני ארמני לנשים

בית האופנה הכי גדול באיטליה לא השאיר את המין היפה של האנושות ללא עיצוב וטאץ' איטלקי נכון, שעוני הנשים מבית ארמני נחשבים גם הם ללא פחות מעוצבים, מגוונים ופורצי דרך. את זאת אפשר לראות בדגם המעולה AR1926 עם רצועה וגוף שעון מפלדת אל חלד, בצבע כסוף זהב ורצועות "שרשרת" כשבפנים שיבוצי אבנים דמוי יהלום מעטרות את המחוגים. עלותו של דגם זה נעה בעלות שבין 680-490 שקלים כשלצד דגם זה אפשר למצוא את דגם AR1401, המגיע בעובי של 12 מ"מ וקוטר של 38 מ"מ, גוף השעון עשויה קרמיקה עמידה שריטות ובצבע שחור. השעון שעמיד גם לעד שלושים מטרים מתחת למים, עולה בין 650-400 שקלים.